/home/
O NAS AKTUALNOĹšCI KONTAKT  
KLEJE DLA MEBLARSTWA / KLEJE KONTAKTOWE

STA-PUT


STA-PUT to marka znana na ¶wiecie już od ponad 30 lat. To również najdłużej tak powszechnie stosowany w polskim meblarstwie klej aerozolowy. Używany głównie do klejenia: laminatów HPL, pogrubiania płyt meblowych, obrzeży PCV i ABS, tkanin, pianek, tworzyw sztucznych, korka i wielu innych materiałów. Prawidłowo wykonana spoina jest wodoodporna i wytrzymała na wysokie temperatury. STA-PUT błyskawicznie odparowuje (1-3 minuty) zachowuj±c gotowo¶ć do klejenia przez wiele godzin!
Nanoszenie aerozolem b±dĽ systemowym pistoletem jest precyzyjne i oszczędne: aerozole jak i pistolet pozwalaj± na płynn± regulację szeroko¶ci strumienia kleju. Pistolet nie wymaga czyszczenia!
Przyklejenie 2 m² laminatu dekoracyjnego nie zajmuje nawet 10 minut.
Klej jest dostępny w aerozolu o pojemno¶ci 600 ml oraz opakowaniach ci¶nieniowych 13,6 l, 22 l, oraz 110 l.


Nadmiar kleju najlepiej usun±ć rozpuszczalnikiem R505 dostępnym w ofercie sprzedaży naszej firmy.Od czasu wprowadzenia na nasz rynek aerozoli STA-PUT opakowanie zmieniało swoj± szatę kilkakrotnie. Przedstawiamy poniżej obowi±zuj±ce na chwilę obecn± 3 wersje opakowania, które s± przez nas dystrybuowane na rynek Polski jak i Europy - mog± one być stosowane naprzemiennie.Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać u naszych doradców technicznych.
Koniecznie zapoznaj się z działem Akcesoria.

Pobierz kartę charakterystyki:
Pobierz atest PZH:Kup w naszym sklepie internetowym BESTMARKET.EU

KUP KLEJ KONTAKTOWY STA-PUT W SPRAYU KUP KLEJ KONTAKTOWY STA-PUT W KANISTRZE
« powrót


Polityka prywatności