/home/
O NAS AKTUALNOĹšCI KONTAKT  
AKCESORIA

ROZPUSZCZALNIK


Rozpuszczalnik R505 ulegaj±cy biodegradacji. Przeznaczony do usuwania klejów, smarów, oleju, tuszu, naklejek, smoły. Zawiera silne cytrusowe rozpuszczalniki olejowe, które nie tylko czyszcz± ale pozostawiaj± również przyjemny zapach. Doskonale nadaj± się również do czyszczenia sprzętu. Nie zawieraj± substancji niszcz±cych warstwę ozonow± oraz nie zawieraj± zwi±zków chloru.Pobierz kartę charakterystyki:Kup w naszym sklepie internetowym BESTMARKET.EU

CZY¦CIK / ROZPUSZCZALNIK R505


WAŁKI


Ostatnim etapem klejenia jest dociśnięcie pokrytych klejem powierzchni, przy czym nie jest ważny czas trwania docisku, lecz jego siła - mocniejszy docisk zapewnia mocniejsz± spoinę. Niezast±pione w tym wypadku s± specjalne wałki dociskowe z rolkami z twardej gumy. Dzięki profilowanym r±czkom i małej powierzchni docisku, pozwalaj± nam równomiernie docisn±ć np. laminat HPL do płyty z sił± nawet 5 kg/cm², a więc równ± dociskowi w dobrych prasach hydraulicznych!


OPTIMAL 19

STANDARD 7,5

IDEAL 7,5

OPTIMAL 19 - 3 wałki z twardej gumy, szerokość docisku 19 cm, teleskopowa rączka 40-64 cm

STANDARD 7,5 - wałek ze średnio twardej gumy, prosta r±czka, szerokość docisku 7,5 cm

IDEAL 7,5 - wygodniejsza wersja wałka STANDARD, specjalna profilowana rączka ułatwia zapewnienie mocnego docisku
Kup w naszym sklepie internetowym BESTMARKET.EU

WAŁEK OPTIMAL 19 WAŁEK STANDARD 7,5 WAŁEK IDEAL 7,5


PISTOLETY


PISTOLET SG200 PISTOLET SG200 Z PRZEDŁUŻKĄ PISTOLET EKO PISTOLET EKO Z PRZEDŁUŻKĄ

PISTOLET SG200 - profesjonalny pistolet do systemu kanistrów ciśnieniowych. Płynna regulacja szerokości strumienia kleju przy pomocy jednego pokrętła. Różne rodzaje specjalistycznych dysz.

PISTOLET SG200 Z PRZEDŁUŻKĄ – wersja standardowego pistoletu zaopatrzona w 45-centymetrową końcówkę bardzo ułatwiaj±c± nakładanie kleju na podłogę bez jakiegokolwiek pochylania się.

PISTOLET EKO - ekonomiczna wersja pistoletu do kleju z obudow± z tworzywa sztucznego. Zalecany jedynie przy niezbyt intensywnym użytkowaniu.

PISTOLET EKO Z PRZEDŁUŻKĄ – ekonomiczna wersja pistoletu do klejenia wykładzin podłogowych.
Kup w naszym sklepie internetowym BESTMARKET.EU

PISTOLET SG200 PRO PISTOLET EKO


DYSZE


Specjalistyczne dysze do pistoletów pozwalają na uzyskanie optymalnego wzoru natrysku kleju: od bardzo delikatnego, przydatnego szczególnie przy klejeniu laminatów z połyskiem lub delikatnych tkanin, do bardziej obfitego do klejenia materiałów wyjątkowo porowatych. Do dyspozycji mamy wówczas strumienia kleju o szerokości 2 cm aż do 40 cm.”
WĘŻEWĄŻ GUMOWY

WĄŻ TEFLONOWY

WĄŻ GUMOWY - specjalistyczny wąż firmy GOODYEAR. Standardowa długość 3,6 m, dostępny również w długości 5,2 m do dużych kanistrów.

WĄŻ TEFLONOWY – specjalistyczny, całkowicie chemoodporny wąż, polecany szczególnie do kleju SPRAY-KON F400. Długość: 3,5 m.Kup w naszym sklepie internetowym BESTMARKET.EU

WĄŻ GUMOWY ATH04 WĄŻ TEFLONOWY ATH07
« powrót


Polityka prywatności